Taotlus
Vastame kõikidele küsimustele meie toodete kohta

CMC on lühend, mis on hästi tuntud liimikompositsioonide märgistamise jaoks, neid toodetakse modifitseeritud karboksümetüültselluloosi vesilahuste baasil. CMC-sisaldatavaid sideaineid iseloomustavad hea lahustuvus, lihtne kasutamine ja kõrged adhesiooniomadused, mis põhjustab nende laialdast kasutamist ehituses tapeediliimina, kruntina ja vee-dispersioonivärvide materjalidena.

CMC on anioonne vees lahustuv polümeer, mis on saadud kõige levinumast polümeerist maailmas - tselluloos. See toimib paksendajana, sideainena, stabilisaatorina, kaitsekolloidina, suspendeeriva-, geeli tekke- ja voolu kontrolli agendina. See muudab seda sobivaks kasutamiseks erinevates tootmisharudes.

Alates 1948. aastast Nouryoni ettevõte toodab karboksümetüültselluloosi (CMC) eri brändide all (sellised nagu Akucell®), mis on tunnustatud kogu maailmas. Nad on usaldusväärsed ja nõutavad kõige erinevamates tootmisalades.

Toidu- ja joogitööstuses Akucell® Tselluloosi paksendajad on usaldusväärne bränd, mis tagab õige konsistentsi ja maitse. Depramin® sortimendis tooteid kasutatakse depressandina flotatsioonisüsteemides, aga Peridur® brändid tagavad ühendi- ja granuleerimise eeliste mäe- ja teistes tööstustes.

Lisaks Staflo®, Gabroil® ja Gabrosa® tooted on CMC ja TPA erinevad tasemed  vedeliku kaotuse kontrollimiseks ning nafta- ja gaasitootmise tööstuse reoloogiaks jt.

CMC ostmiseks helistage: ☎ +372 6682529