Taotlus
Vastame kõikidele küsimustele meie toodete kohta

Puurimistööstuse spetsialistid ning ettevõtted, kes toodavad puurimislahuste koostisosi teavad, kui tähtsad on kõrge kvaliteediga komponendid edukaks tegevuseks. Nouryoni ettevõte saab pakkuda nii kõrge puhastatud, kui ka tehnilist toodet puurimistööde effektiivsuse paranemiseks.

Veepõhised puurimislahused on muutumas üha levinumaks ökoloogilise alternatiivina õlilahustele. Nouryoni ettevõtte karboksümetüültselluloos (CMC) ja polüanioonne tselluloos (PAC) on väga olulised komponendid, mis vähendavad puurimislahuste vedeliku kao võimalust. Nouryoni ettevõte on üks väheseid ettevõtteid, mis pakub nii tehnilisi, kui ka kõrge puhastatud KMC ja PAC märke nafta/puurimistööstusele.

Sõltuvalt märgist, CMC ja PAC võivad mõjutada viskoossust ja savi inhibeerivaid omadusi puurimislahuses.

Nouryoni ettevõtte Staflo®, Gabroil® ja Gabrosa® tooted on polümeerid PAC- ja CMC tüüpide laia assortimendiga puurimislahuste struktuuride nõuete vastavuseks naftatööstuses. Staflo tooted on kvaliteetne kõrge puhastatud CMC, aga Gabroil ja Gabrosa võivad olla majanduslikus mõttes hea alternatiiv puurimisel, kus kõrge puhastatud PAC või CMC ei nõuta.

Puurimislahuste funktsioon:

  • Puurpeitli- ja puurvarrastiku jahutamine ja määrimine
  • Puurimislahuse- ja puurimisjäätmete transportimine pinnale
  • Puurava seinte kaitse struktuurilisel puurimisel
  • Maksimaalse sisenemise kiiruse tagamine


Esitage oma küsimus selle üksuse kohta