Taotlus
Vastame kõikidele küsimustele meie toodete kohta

Gabrosa™ paksendajad on kõrgekvaliteetsed tooted veepõhiste koostiste jaoks. Neid kasutatakse erinevates valdkondades nagu puurimine, keraamikatoodang, tselluloosi- ja paberiharu ja liimimaterjalid.

Gabrosa™ on naatriumkarboksümetüültselluloosi paksendajate (NaCMC või lihtsalt CMC) kaubanduslik nimi tööstuse erinevates valdkondades kasutamiseks.

Naftapuuraukude puurimine

Gabrosa™ CMC ja tihedalt seotud PAC on elutähtsad komponendid vedeliku kadu taseme vähendamiseks. Sõltuvalt tüübist, nad võivad ka anda olulise panuse puurimislahuse viskoossete ja inhibeerivate savide omadustesse.

Nouryoni ettevõte pakub Gabrosa märkide täieliku spektrit puurimislahuste eri süsteemide vajaduste rahuldamiseks:

  • Gabrosa EHV Tech on effektiivne paksendaja, millel on samuti positiivne mõju vedeliku kadu kontrollile. See vastab nii OCMA DFCP-7 spetsifikatsioonile, kui ka API spetsifikatsioonile CMC HV klasside puurimiseks.
  • Gabrosa HV Tech on keskmise viskoossuse tüüp samasuguste voolavuse kadu omadustega nagu Gabrosa LV Tech, kuid samuti annab silmapilkset viskoossuse suurenemist ilma liigse töötlemise riskita.
  • Gabrosa LV Tech on tuntud oma suurepäraste vedeliku kadu vähendamise omaduste poolest. See vastab nii OCMA-DFCP 2 spetsifikatsioonile, kui ka CMC LV tüüpide spetsifikatsioonile.
  • Gabrosa SP / HV-B on CMC unikaalne, väga kõrge viskoossus. Seda kasutatakse bentoniidi kvaliteedi parandamiseks või kompositsioonides bentoniidi pikendusjuhtme kujul.

Tapeet

Nouryoni ettevõtte Gabrosa toote märgid samuti sobivad väga hästi kasutamiseks teistes valdkondades nagu tapeediliim. Gabrosa komponente saadakse tselluloosi ja naatrium monoklooratsetaadi koostoime abil ning saadakse suurepäraste adhesiooni omadustega vees lahustuvat CMC. On olemas erinevad tüübid suurepäraste töötlemise ja adhesiooni omadustega, mis on ettenähtud kõikideks tapeetideks ja pindadeks.

Gabrosa liime saab kergesti kanda pintsliga või liimimise masinaga, nendel on suurepärased kleepumise- ja liimi kiire kivistumise omadused kõikide pindade liikidega.Esitage oma küsimus selle üksuse kohta