Taotlus
Vastame kõikidele küsimustele meie toodete kohta

Vahu floteerimine on kõige olulisem meetod väärtuslike mineraalide eraldamiseks maagimaardla jäätmetest. See meetod on füüsikalis-keemilise eraldamise protsess, mis põhineb hüdrofoobsuse erinevusel otsitavate mineraalide ja soovimatute mineraalide vahel, sellised nagu talk, serpentiin, kloriit, anhüdriit. Loomuliku hüdrofoobse soone muutmiseks ja väärtuslike mineraalide saamise parandamiseks on vaja lisada polümeerseid depressante, sellised nagu Nouryoni ettevõtte Depramin® tooted.

Depramin® on polümeersete depressantide rida, mis on spetsiaalselt kavandatud selleks, et vältida saastmist loomulikult ujuvate soonmineraalide mõjuga. Depramin® adsorbeerub valikuliselt hüdrofoobsete soonmineraalide pinnal, vähendades nende märguvust vahu floteerimisel.

Depramin® on effektiivne element mineraalide vahu tekitamise protsessides ja seda laialdaselt kasutatakse kaaliumi-, nikli-, vase-, plii- ja tsingi floteerimisel. Toodet pakutakse laias keemilises spektris, Nouryoni ettevõtte märkimisväärne kogemus mineraalide floteerimisel võimaldab pakkuda tooteid, mis sobivad enamikule floteerimise protsessidele.Esitage oma küsimus selle üksuse kohta