Taotlus
Vastame kõikidele küsimustele meie toodete kohta

Tselluloos on polüsahhariid, mis on traditsiooniliselt saadud puidust, linast, puuvillast ja põllumajandusjäätmetest. Selle biopolümeeri kiud, mis koosnevad glükosiidsidemetega ühendatud β-glükoosijääkidest, on suure mehaanilise tugevuse ja elastsusega.

Tselluloosi derivaate - karboksümetüültselluloosi (CMC) ja selle naatriumsoola (NaCMC) kasutatakse laialdaselt erinevates harudes kiudude allikatena tekstiilitööstuses, polümeersete sideainetena ja kilemoodustajana liimide- ja värvide tootmises, kasutatakse toidulisanditena (E466, E469) ning toiduainete-, kosmeetika- ja ravimite täiteainetena. Abivahenditena, stabiliseerivate lisanditena, emulgaatoritena ja antiresorbentidena nad on pesuainete koostise lahutamatu komponent. Hüdrokolloidseid materjale CMC alusel efektiivselt kasutatakse filtermaterjalide, flokulantide ja adsorbentide valmistamiseks reagendi puhastamise ja veetöötluse protsessides.


Meie ettevõte tarnib CMC (karboksümetüültselluloosi) nii kõrge puhastatud (põhiaine sisaldus mitte vähem kui 99,5%) kui ka tehnilist. Pakutavad tooted: Nouryoni Akucell®, Bermocell ™, Depramin®, Peridur®, Gabroil ™, Gabrosa ™ ja Staflo®. Nouryoni ettevõttel on ainulaadne tehnoloogiline baas ja rikkalik kogemus kõrgekvaliteediliste tselluloosi paksendajate tootmisel.

Karboksümetüültselluloosi valmistatakse α-tselluloosist, mida leotatakse leeliselises lahuses ja seejärel töödeldakse monokloroäädikhappega. Monokloroäädikhape on omakorda valmistatud tavalisest äädikhappest. Kõrge puhastatud CMC tootmisprotsessiga kaasneb pesemine etanoolivee seguga.

Nouryoni ettevõtte tootmise tselluloosi paksendajad on usaldusväärsed tooted rakenduseks sellistes harudes nagu ehitus, konstrueerimine, värvimine, toiduained, tervishoid, maavarade kaevandamine ja naftatoodang.