Taotlus
Vastame kõikidele küsimustele meie toodete kohta

Gabrosa märgi Tselluloosi paksendajate alusel liime on lihtne peale kanda, nendel on suurepärased kokkuliimimise ja kinnitamise omadused, tardumiseks on rohkem kui piisavalt aega ja neid kantakse igat tüüpi pindadele. Granuleeritud Gabrosa märgid on tükkideta tekstuuriga ja kiiresti vees lahustuvad.

Gabrosa on naatriumkarboksümetüültselluloos (NaCMC või lihtsalt CMC), mida edukalt kasutatakse tapeediliimide tootmisel. Gabrosat toodetakse tselluloosi ja naatrium monokloratsetaadi koostoime abil ning saadakse suurepäraste adhesiooni omadustega vees lahustuvat CMC.

Gabrosa tapeediliimide jaoks on granuleeritud toode, mis on kergesti lahustuv ja ei moodusta tükiseid. Tselluloosi paksendajaid tarnitakse valge värvi toodena metalli varjundiga, mittetoksiline, peaaegu lõhnatu. On olemas erinevad tüübid suurepäraste töötlemise ja adhesiooni omadustega, mis on ettenähtud igasugusteks tapeetideks ja pindadeks.

Liime Gabrosa kasutamisel saab kergesti kanda pintsliga või liimimise masinaga, nendel on suurepärased märja adhesiooni- ja korduva kinnitamise omadused, liimimise seisuajaks on rohkem kui piisavalt aega, tugev adhesioon igasuguste pindadega.

Et vastata nõuetele, Gabrosa märgi paksendajaid on võimalik kasutada ka segudes.Esitage oma küsimus selle üksuse kohta